RSS
Роздрукувати21 Серпня 2012 08:23

Тимошенко сьогодні може опинитися на волі

Вищий спеціалізований суд України сьогодні, як очікується, завершить розгляд касації захисту екс-прем'єра Юлії Тимошенко у так званій "газовій справі" і, найімовірніше, оголосить рішення.

Колегія суддів розпочала розгляд касації 16 серпня і впродовж дня майже завершила слухання. Юлія Тимошенко не була присутня на засіданні, оскільки перебуває на лікуванні в харківській лікарні.

Захист екс-прем'єра просить вищу судову інстанцію України визнати незаконними рішення Печерського районного суду Києва і Апеляційного суду, відповідно до яких Тимошенко визнана винною в перевищенні повноважень при укладенні газових контрактів з Росією і засуджена до семи років позбавлення волі. Вирок Вищого спеціалізованого суду може бути оскаржена в Європейському суді з прав людини.

Якщо суд сьогодні скасує вердикт нижчих інстанцій, зауважує Радіо Свобода, Тимошенко може опинитися на волі, оскільки за іншими порушеними проти неї кримінальними справами запобіжний захід не діє.

unian.ua

Коментарі

Додати коментар

    • 11.11.12 17:16
    • ІванВчора дивився фільм по Інтеру про вождя нашого Сталіна і його жінку і пригадав: ось де був монстр так монстр, чудовисько з чудовиськ, чудисько, недолюдок, тиран, узурпатор, а люди його обожнювали , вірили в нього як в Бога скільки десятків років! А потім же людоньки розібрались, яку страшну істоту він собою уявляв. А Гітлер як зомбував свій народ! Так і тимошонка. Загіпнозувала людей. Зробила свою гидку справу, спаплюжила, зганьбила святу чисту людину, що тепер і не відмиєшся від тої грязюки, якою вона – ця зла страшна людина - його обляпала. І це вона робила тільки задля того, щоб самій царювати. Зараз, тільки тому, що немає її, опозиція змогла об’єднатися. З нею цього б не відбулося ні за що. Господи, зроби так, щоб люди прозріли!
    • 07.11.12 11:42
    • БЮТ - Геть з Украины....Если выпустить госпожу Тимошенко на свободу, то это равносильно тому, как примерно открыть "Ящик Пандорры". Это опять в стране начнётся всякая херня типа митингов, таскания друг-друга по судам и т.п. Вобщем страна опять встанет. А всем её так называемым "прихильникам" скажу, что они по моему соскучились за дармовыми деньгами, которые платились БЮТом на всех проводимых ей митингах и прочих сборищах.
    • 06.11.12 17:46
    • фисюк галинаЮля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насильницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:46
    • фисюк галинаЮля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насильницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:45
    • фисюк галинаЮля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насильницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:44
    • галинаЮля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насильницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:43
    • галинаЮля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насилбницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:42
    • галяЮля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насилбницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:41
    • галяЮля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насилбницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:41
    • галяЮля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насилбницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:40
    • галя Юля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насилбницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:40
    • галя Юля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насилбницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 06.11.12 17:39
    • галя Юля повинна ви1ти з тюрми все робила для народу не бо1ться померти за нас зробила газ дещеви1,виплати на д1ти по 50,000 тисяч ц1ни низьк1 дала п1льги чорнобильцям 1 т,д, проти не1 1дуть вороги Укра1ни московськ1 шп1они 1 провокатори нависла загроза Укра1н1 насилбницьке нав1азування чужо1 мови фальсиф1кац1я вибор1в антиукра1нськ1 брехн1 1 провокац11 п1вн1ч п1вдень,зах1д,сх1д об1еднаемося збережемо нашу землю в1д ф1но мордов1в
    • 05.11.12 21:44
    • JackПочему так много сайтов которые пишут не правдивую информацию и этот тоже я не могу понять что за прикол врать людям желтая пресса уже давно не в моде люди не видитесь на этот развод это все сделано для того что бы вы читали эту тупую гребанную рекламу вот пример пишут: 30% УДАРу переходят в ПР ведь это бред по всем каналам говорят что они стоят на митинге с оппозицией и полностью их поддерживают. НУ ЧТО КОМУ ВЕРИТЬ? КАК МОЖНО ТАК ВРАТЬ ИЛИ ВЫ ДУМАЕТЕ ЕЩЕ КТО ТО ВЕДЕТСЯ НА ЭТУ ТУПУЮ РЕКЛАМУ
    • 28.10.12 21:57
    • украінкаякий страшний народ ХОХЛИ .САМІ НЕ ЗРОБИЛИ ЗА ЖИТТЯ НІ ХОРОШОГО НІ ПОГАНОГО А НА ЮЛЮ ЛЛЮТЬ СТІЛКИ ГРЯЗЮКИ. ВОНА ХОТЬ ЩОСЬ РОБИЛА ДЛЯ КРАІНИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ А ВИ ТАКІ ГРАМОТНІ ЩО ЗРОБИЛИ. . ?ВОНА УВІЙДЕ В ІСТОРІЮ КРАІНИ-А ВИ КУДИ ЗІ СВОІМ ГНІВОМ І СВОІМ БРУДОМ?. ОТЯМТЕСЯ І ПОДУМАЙТЕ -ХТО Я ПЕРШ ПИСАТИ ТЕ ЩО ВИ ПИШЕТЕ.ЗАХОВАЛИСЯ ЗА ПСЕВДОНІМАМИ І РОЗУМНІ. ГИДКО ЧИТАТИ .
    • 28.10.12 18:32
    • sumyEs wäre gut, wenn in der Ukraine die kriminellen Machenschaften beendet würden und die Demokratie ihren Einzug hält. Dies geht nur wenn die beiden Parteien von Vitali und Julia zusammen arbeiten und dem Kommunismus Parole bieten.
    • 23.10.12 16:26
    • патріотВи всі такі дивні, так гарно "разбалаківаєтє па расєйські ".. а теперішня влада що доброго зробила? Українську мову вони викорінюють... та тільки недалекоглядні можуть в це вірити.. вони кинули "кістку" між людьми, а ви собі гризіться, поки ми розкрадаємо країну. Їм та Україна до одного місця, вони лише про себе думають, та як купити собі більше машин, замків, та костюм побільше, ато вже не влазяться у свої попередні. Вони винищили середній клас, крім дуже багатих, та бідних у країні майже нікого не залишилось.. ще й рекламують себе так, лише проти помаранчевих.. та які там помаранчеві, їх давно немає.. тоді Юля Ющенка пропускала вперед, а треба було самій йти в Президенти, в принципі, народ за неї голосував, а не за того ... нехай не кажу кого!!! а він її [***] "кинув"..
      Що вони можуть кращого зробити? яка стабільність який добробут?? коли немає роботи, малого і середнього бізнесу, податки [***] зжирають усе.. про що можна говорити? що вони по 1 000 грн віддали?? а скільки люди вклали?? та на той час можна було за ті гроші і машину купити, та й не одну.. а зараз? прожити якихось пів місяця?? іто тільки на продукти, не кажучи, щоб щось купити з одягу... я [***] дивуюся людям, які ще сліпо вірять, що колишній зек, який і 2 слова по людськи зліпити не може українською, може привести країну до добробуту...
    • 19.10.12 20:20
    • палачПускай сидит сука косатая
    • 12.10.12 19:07
    • НатальяВор должен сидеть в тюрьме! Тимошенко ни в коем случае выпускать нельзя. Вы посмотрите как без неё спокойно. И страна потихоньку на ноги поднимается. А эта только на баррикады и умела зазывать. Всю страну превратила в банановую республику. Гречка из Китая, кртошка из Египта и т.д. Да таких, как она вообще не должно быть. Позор нации.
    • 08.10.12 19:02
    • КОЛЯВалера АГОВ , я с Конотопа далеко тебя занесло уже там лапшу грузиш, что в Конотопи не проходит. Удачи в обболванивании БИОМАССЫ.
    • 08.10.12 18:02
    • ха-ха-хану и как - вышла вона на волю ????
    • 03.10.12 11:40
    • anonimЕсть поговорка, если сидишь в тюрьме? Значит
      мало крал )
    • 26.09.12 22:25
    • TomЯ думаю,що ти не Бебік,- а "Голубой Бобик"! І не не погань своїм ганебним запахом атмосферу у Львові! А публіка тут-"звичайна":- так і хочеться "ну, прямо по-русски покрыть площадным матом и "Василу" и "Бобика"!- родным для быдляка! Вопрос: Зачем дебилу компьютер, если мозгов-нет? Свободу-Юле!!!
    • 26.09.12 22:23
    • TomЯ думаю,що ти не Бебік,- а "Голубой Бобик"! І не не погань своїм ганебним запахом атмосферу у Львові! А публіка тут-"звичайна":- так і хочеться "ну, прямо по-русски покрыть площадным матом и "Василу" и "Бобика"!- родным для быдляка! Вопрос: Зачем дебилу компьютер, если мозгов-нет?
    • 21.09.12 09:40
    • ВасилаРабу!!!! Вот с такой рабской "филоссофией" как у тебя ,Украина еще ДОЛГО будет зависеть от воров и аферистов разных мастей!!! Если хвост прищемили и посаили хотя бы одного вора гос-го масштаба ,то надо РАДОВАТЬСЯ ,а не обелять пройдоху и делать все для того ,чтобы в тюрьме оказались ВСЕ воры ,окопавшиеся у власти,а не делить их на "ваших" и "наших"!!!
    • 21.09.12 09:36
    • ВасилаЖидовка Циля со своим криворотым Власенко могут даже и не мечтать об освобождении воровки и симмулянтки в ближайшие 7 лет!!! Думаю ,что по окончании комедии с болезнью ВОНЫ,аферистке прийдется пойти в суд как бы она не хотела ,а там еще добавят и заслуженно добавят..Так что Тимошенко(Капительман-Григян) в ближайшее время канет в Лету!!1
    • 16.09.12 08:54
    • РабЮлю нужно отпустить и снять все обвинения, у нас в стране 99% в правительстве ворье и подонки и никто не сидит, почему тогда женщина должна сидеть она что хуже других?
    • 29.08.12 22:05
    • ИгорьБебик )
    • 29.08.12 22:04
    • ИгорьБелок-лох! П.Н.Х.
    • 22.08.12 12:00
    • ВАЛЕРІЙ БЕБИК, проф., в.о. №117Нам потрібно українізувати владу! У мене немає бізнесу чи держслужби. Тому в разі перемоги по Франківському в.о. №117 м.Львова я буду залежним лише від виборців!
      З повагою,
      ВАЛЕРІЙ БЕБИК, проректор Університету "Україна", голова Всеукраїнської асоціації політичних наук. Хочете співробітничати, пишіть:
      e-mail: bebyk@vmurol.com.ua
  • Сторінка:12
Завантаження...

Новини Кіно

Завантаження...