Георгій Іваницький - найкращий спортсмен Львівщини в лютому

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністраціївизначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками лютого 2015 року майстра спорту України міжнародного класу, вихованця львівської СДЮШОР «Електрон» Георгія Іваницького (тренери: Заслужені тренери України Василь Ткачек та Тетяна Образцова).

Такого визнання Г. Іваницький здобув вперше завдяки яскравій перемозі в чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні, який відбувся 24 - 28 лютого 2015 року в м. Копер (Словенія). За найвищі нагороди чемпіонату Європи змагалося 253 спортсмени, які представляли  збірні команди 36 країн континенту.

В особистому заліку серед чоловіків випускник Львівського училища фізичної культури, а нині студент Львівського державного університету фізичної культури впевнено розпочав змагання абсолютною перемогою над представником Німеччни (6 : 0) з максимально можливим влучанням - три серії по 30 очок. В 1/4 стадії змагань Г.Іваницький впевнено переміг представника збірної команди Росії Баїра Цибекдоржиєва, здобувши перемогу з рахунком 6 : 0 і знову з максимально можливим влучанням - три серії по 30 очок. У фінал львівський лучник увійшов, здобувши перемогу над ще одним представником Німеччини Феліксом Вайзером з рахунком у сеті 7 : 3.

З таким же рахунком 7 : 3 у фінальній сутичці з італійцем Массиміліано Мандіа Георгій Іваницький таким чином здобуває титул чемпіона Європи 2015 року зі стрільби з лука серед чоловіків.

Довідка.

Спортивне звання: МСУМК

Дата народження: 06 травня 1992 р.

Вид зброї: олімпійський лук

Спортивне товариство:  ФСТ «Україна», СДЮШОР «Електрон», Львівська школа вищої спортивної майстерності (перемінний склад) .

Освіта: незакінчена вища, Львівське училище фізичної культури,  Львівський державний університет фізичної культури, спеціальність – олімпійський та професійний спорт.

Сімейний стан: неодружений.

Спортивні досягнення: Член національної збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.

2009 рік

- 1 м. в команді на чемпіонаті світу в приміщенні серед юніорів (м. Ряшів, Польща);

- 1 м. особисто на фіналі кубка Європи серед юніорів (Італія);

- 4 м. особисто на чемпіонаті світу серед юніорів (м. Огден,США);

– виборов ліцензію для країни на участь в І  Юнацьких  Олімпійських  Іграх.

2010 рік

- 1 м. в команді-міх, 4 м. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів (м.Віннінден, Німеччина).

2011 рік

- 3 м. в команді на чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Камбрілс, Іспанія),

- 2 м. в команді-міх, 1 м. в команді на Кубку Європи серед юніорів (м.Ечміадзін, Вірменія);

- Рекорд світу на дистанції 90 м.;

- 1 м. в команді на Кубку Європи серед юніорів (м.Пафос, Кіпр);

- 6 м. особисто на чемпіонаті світу серед юніорів (м.Легніца, Польща).

2012 рік

- 2 м. в команді на чемпіонаті світу в приміщенні (м. Лас-Вегас, США),

- 3 м. в команді на Гран-Прі Європи серед чоловіків (м. Нікосія, Кіпр),

- 1 м. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів (м.Нікобінг, Данія).

2013 рік

-9 м. особисто, 4 м. в команді на чемпіонаті Європи  в приміщенні (м.Ряшів, Польща).