Чемпіонат Львівщини з футзалу: перша перемога «Гранд-Галичини»

Футзалісти «Гранд-Галичини» з Великого Дорошева здобули першу перемогу у чемпіонаті Львівщини з футзалу. Перемога над командою «Географ-ЛНУ» для підопічних Ігоря Піха виявилася вольовою.

По ходу матчу «галичани» програвали з рахунком 0:1, однак ще до перерви зуміли відігратися, а у другому таймі знайшли в собі сили дотиснути «студентів». У другому таймі гравці «Гранд-Галичини» у ворота суперника зуміли забити чотири голи, натомість у власні не пропустити жодного. Перші три очки у чемпіонаті дозволили «Гранд-Галичині» переміститися на 5 місце в турнірній таблиці.

ХХІІ Чемпіонат Львівщини з футзалу

Гранд-Галичина - Географ-ЛНУ - 5:1 (3:1)

15.01.2017. СК ЛНУ.

Судді: Якимишин І., Болізюк В.

Голи: Владичак Андрій, 19 (0:1) Жук Дмитро, 20 (1:1) Жук Дмитро, 21 (2:1) Сачко Роман, 25 (3:1) Лужецький Сергій, 46 (4:1) Пророк Ігор, 50 (5:1)

Попередження: Паращин Н. (Гранд-Галичина), 48; Хомченко Б. (Географ-ЛНУ), 20, Приходько І. 42

Окрасою ігрового дня також став матч між «Здвигом» та «Шипшиною». Лідери чемпіонату хоч у здобули перемоги з рахунком 6:4, однак ці три очки для «Здвигу» були дуже і дуже непростими. Майже на кожен гол бомбардира «Здвигу» Василя Коваля гравці «Шипшини» завжди знаходили достойну і, щонайголовніше, результативну відповідь. На перші три голи від Василя Коваля «Шипшина» знаходила аналогічну відповідь, а четвертий гол від Коваля став переломним у матчі. Після нього «Здвиг» зумів розвинути свою перевагу, зберегти переможний результат і лідерство в турнірній таблиці.

Здвиг - Шипшина - 6:4 (2:1)

Судді: Болізюк В., Якимишин І.

Голи: Коваль Василь, 13 (1:0) Зегарчук Олексій, 20 (1:1) Коваль Василь, 25 (2:1) Шевчук Владислав, 27 (2:2) Коваль Василь, 33 (3:2) Ямборко Артем, 34 (3:3) Коваль Андрій, 40 (4:3) Ледневський Олег, 41 (5:3) Чорненький Володимир, 48 (6:3) Ямборко Артем, 48 (6:4)

Попередження: Ващишин М. (Здвиг) 39, Коваль В. 42, Чунис О. 45; Шевчук В. (Шипшина)  5, Заіка А. 8, Зегарчук О. 12

В турнірній таблиці через різні причини команди наразі зіграли різну кількість матчів. Лідирує у чемпіонаті «Здвиг». Після 5 матчів в активі цієї команди 4 перемоги і в пасиві одна поразка (12 очок). «Шипшина» та «Січ» після чотирьох турів набрали по 9 очок, «Кордон» після двох турів набрав 6 пунктів, а «Гранд-Галичина» має три очки після трьох матчів. Найбільшу кількість матчів зіграв «Географ-ЛНУ» - 3 очки після 6 матчів. Боротьба за медалі чемпіонату обіцяє загостритися не на жарт.