Чемпіонат Львівщини з футзалу: стовідсотковий «Кордон»

У неділю, 22 січня, відбулися чергові матчі ХХІІ за ліком чемпіонату Львівщини з футзалу. Третю перемогу у третьому матчі поспіль здобули гравці «Кордону». Срібні призери минулорічного чемпіонату поклали на лопатки «Шиппину» - 8:2. В іншому матчі ігрового дня «Січ» ледь втримала перемогу у матчі з «Гранд-Галичиною» з Великого Дорошева. Останні розігралися у другому таймі, однак надолужити втрачене у першій 20-хвилинці так і не змогли – 4:6.

Гравці «Гранд-Галичини» довго просипалися у матчі проти «Січі». Команда Ігоря Піха провалила старт поєдинку, який і в підсумку вплинув на підсумковий результат зустрічі. Номінальні гості доволі швидко у першому таймі пропустили три голи, а в роздягальню отримали четвертий «сухий» м’яч.

У другому таймі на майданчику гра змінилася. «Галичині» поступово вдавалося переламати хід поєдинку і скорочувати розрив у рахунку. Втім, «Січ» вправно користалася помилками суперника і двічі змогла забити у порожні ворота. Незважаючи на певні огріхи при грі з п’ятим польовим гравцем, «Галичина» скоротила розвив у рахунку майже до мінімуму. На більше команді Ігоря Піха забракло часу.

Січ - Гранд-Галичина - 6:4 (4:0)

22.01.2017. СКІФ.

Судді: Жукровський М., Чарнота Р.

Голи: Гнатюк Валентин, 3 (1:0) Гнатюк Валентин, 3 (2:0) Гнатюк Валентин, 9 (3:0) Мартинюк Роман, 20 (4:0) Головецький Остап, 33 (4:1) Мартинюк Роман, 37 (5:1) Слав'як Назарій, 39 (6:1) Сачко Роман, 41 (6:2) Сачко Роман, 43 (6:3) Вороновський Микола, 50 (6:4)

Попередження: Возний О. (Січ), 16, Наконечний А., 24, Лопушанський А.,39; Сачко Р. (Гранд-Галичина), 24

«Шипшина» могла ставати першою командою, яка відбере очки у «Кордону». Втім, срібний призер минулорічного чемпіонату був проти такого розвитку подій. «Кордон» майже за усіма статтями переграв свого суперника і здобув третю перемогу у третьому матчі. Гідний опір своєму супернику гравці «Шипшини» чинили у першому таймі. Втім, у другому таймі «Кордон» було не спинити. На п’ять голів від «Кордону» «Шипшина» відповіла лише одним влучним ударом. За втраченими очками «Кордон» залишається неофіційним лідером чемпіонату.

Кордон - Шипшина - 8:2 (3:1)

22.01.2017. СК ЛНУ.

Судді: Болізюк В., Сторожук Я.

Голи: Хмизов Богдан, 2 (1:0) Можейко Дмитро, 15 (1:1) Хмизов Богдан, 17 (2:1) Лазар Данило, 20 (3:1) Остапець Артем, 27 (4:1) Хмизов Богдан, 32 (5:1) Матула Степан, 40 (6:1) Ткачук Олег, 42 (6:2) Хмизов Богдан, 44 (7:2) Яценко Олег, 50 (8:2)

Попередження: Ткачук О. (Шипшина), 43

В турнірній таблиці чемпіонату лідирують дві команди – «Січ» та «Здвиг» набрали по 12 очок після 5 турів. У «Кордону», який на даний момент у своєму активі має 9 очок, є дві гри у запасі. На четвертому місці чемпіонату «Шипшина» - 9 очок після 5 турів. «Гран-Галичина» та «Географ-ЛНУ», маючи у своєму активі по 3 очки, посідають п’яте та шосте місце відповідно.