ЧС з шахів: чоловіки програли полякам, а жінки зіграли внічию

21 червня в Ханти-Мансійську були зіграні партії п'ятого туру командних чемпіонатів світу.

У чоловічому чемпіонаті збірна Росії обіграла команду Норвегії з рахунком 3:1. Перемоги здобули Микита Вітюгов і Володимир Федосєєв.

Польська дружина здолала українців - 3:1. Перемогу команді принесли Радослав Войташек і Гжегож Гаєвський.

Збірна Індії з мінімальним рахунком виграла у Єгипту. «Забійником» став Баскаран Адібан.

Мирним результатом закінчився матч Туреччина - Китай. Всі партії завершилися внічию.

Також нічия була зафіксована в матчі США - Білорусь.

Після п'яти турів лідирує збірна Росії - 9 матчевих очок. На крок позаду йдуть Китай і Польща.

У жінок команди Росії і США розійшлися миром. На всіх дошках були зафіксовані нічиї.

Також нічиєю завершився матч Польща - Україна. Поразка Анни Ушеніної на першій дошці компенсувалася виграшем львів’янки Наталії Букси на четвертій.

Збірна Китаю розгромила грузинок з рахунком 3,5: 0,5.

Азербайджанки програли команді В'єтнаму з рахунком 1,5:2,5.

У жінок команда Індії обіграла єгиптянок 3: 1. У збірної Єгипту відзначилася Шрук Вафа, яка виграла у Дронаваллі Харіки.

Попереду, як і раніше йдуть збірні Росії та України, в чиєму активі по 8 очок. На 1 очко відстають індіанки.

У четвер 22 червня на турнірі вихідний день.