Фенербахче - Зоря: Команда Вернидуба поступається в Стамбулі

Луганська "Зоря" і турецький "Фенербахче" грали між собою матч 5 туру Ліги Європи. "Фенербахче" - "Зоря" 2-0

Гол: Стох, 59, Кьяєр, 67

Фенербахче: Демірел, Кылдырым, Кьяєр, Шкртел, Эзбайраклы, Топал, Потук, Соуза, Шен (Нойштедтер, 73), Соу (Учан, 86), Еменіке (Стох, 46)

Зоря: Шевченко, Соболь, Форстер, Сіваков, Каменюка (Опанасенко, 34), Петряк (Бонавентура, 57), Чайковський, Гречишкін, Караваєв, Харатін, Кулач (Пауліна, 69)

Перший тайм поєдинку в Стамбулі був за гостями. Вони дуже непогано атакували флангами і практично кожна їхня атака призводила до напруження біля воріт суперника. Міг забивати Кулач, Каменюка і Гричишкин, але їх ударам не вистачило точності.

А ось у другому таймі гра хоч і не помінялась, але "Фенер" зміг забити. Спочатку чудовий дальній удар дався Стоху. А потім Кьяєр головою переправив м'яч у ворота після подачі з штрафного.

Додамо, що після цієї поразки "Зоря" втратила всі шанси на вихід в 1/16 фіналу ЛЄ.