Гранд-ліга Львова: важлива перемога «Альтернативи»

На полях спорткомплексу «Електрон» (вул. Чупринки, 130) продовжується перший чемпіонат Львова з міні-футболу, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини й відбувається за футзальними правилами. У суботу, 29 липня, відбулися матчі тринадцятого туру у трьох лігах, а саме у Гранд, Першій та Другій.

Центральним поєдинком цього ігрового дня стало протистояння між двома основними претендентами на нагороди «Альтернативою» та «Євробудом-КМ».

Фактично гра була за шість очок, адже якщо б перемагали «євробудівці», то суттєво б відривалися від свого суперника. Якщо ж «Альтернатива», то боротьба за третє місце серйозно б загострилася.

Забігаючи наперед варто відзначити, що поєдинок виправдав статус центрального. Команди розпочали без розвідки й вже до 7-ої хвилини рахунок був 3:3. Такий початок сподобався глядачам, але це були лише миттєвості, адже згодом до завершення першого тайму рахунок на табло не змінився.

Після перерви жодна з команд не виглядала краще. Гра тривала до голу однієї з команд. Хто його забивав, той отримував би не лише психологічну, а й перевагу в рахунку. Першими вдалося забити гол «Альтернативі». Звісно, що їхні суперники й гадки не мали здаватися, випускали п’ятого польового гравця, але й це їм не допомогло.

7:4 0 дуже важлива перемога «Альтернативи» й боротьба за третє місце в турнірній таблиці загострилася до неможливого.

«Євробуд-КМ» - «Альтернатива» - 4:7 (3:3)

«Євробуд-КМ»: Приходько, Данильченко, Вишиваний, Багряк, Чабан, Хавер, Федорчук, Дудаш, Онишкевич

«Альтернатива»: Бринецький, Труш, Шандра, Селюк, Музика, Абрамчук, Адам, Миколюк

Голи: Дудаш, 2, Вишиваний, 3, Багряк, 7, Федорчук, 26 – Музика, 1, 2, 5, 30, Адам, 22, 28, Миколюк, 26

Попередження: Дудаш, 7, Федорчук, 23, Вишиваний, 24 – Адам, 6, Музика, 7, Труш, 20

Арбітри: Ор. Дуцяк, Ол. Дуцяк (обидва Львів)

Цікавим видався поєдинок між двома аутсайдерами змагань «ЛМІ Медик» та «Гранд Галичиною». Протягом цілого поєдинку й аж до самого його завершення зберігалася інтрига, а розв’язка наступила на останнй хвилині зустрічі. Протягом хвилини «Гранд-Галичина» зуміла не лише зрівняти рахунок в грі, а й вийти вперед. Проте останнє слово таки було за «медиками». Свою команду від поразки врятував Олег Іванишин.

«ЛМІ Медик» - «Гранд Галичина» - 4:4 (2:2)

«ЛМІ Медик»: Коваль, Якимов, Ярошик, Іванишин, Лопушанський, Данилевський, Чурко

«Гранд Галичина»: Жук, Сачко, Паращин, Вітвіцький, Пошик, Піх, Хом’як

Голи: Іванишин, 3, 13, 30, Ярошик, 25 – Хом’як, 7, Сачко, 14, 30, Вітвіцький, 30

Попередження: Ярошик, 30

Арбітри: Р. Хомляк, І. Вишиваний (обидва Львів)

Після поразки у першому колі взяли реванш у свого суперника «Нові імена». Протистояння зі «Здвигом» розпочалося з помилки воротаря «імен» Андрія Власенка, який у простій ситуації віддав пас гравцю команди-суперника Ігорю Майорчаку й останній без перешкод влучив у порожні ворота.

Щоправда, пропущений гол на команду Володимира Крупчука істотно не вплинув. Після серії невдач гравці виглядали максимально зібраними й не дивно, що до середини другої 20-ти хвилинки ця команда істотно повела у рахунку.

Звичайно, що гравці «Здвигу» з таким перебігом подій миритися не хотіли. По черзі то їхній воротар, то Ігор Майорчак підключалися до атак у ролі п’ятого польового гравця, але це явно був не їхній день. «Імена» карали за огріхи у захисті фактично стовідсотковою реалізацією.

У підсумку 6:2 впевнена перемога «Нових імен», які після цієї звитяги міцно закріпилися всередині турнірної таблиці.

«Нові імена» - «Здвиг» - 6:2 (1:1)

«Нові імена»: Власенко, Нікітін, Гультяєв, Бутрин, Ільків, А. Великий, Чернецький

«Здвиг»: Коробов, Загарчук, Коваль, Ткачук, Ващишин, Бучак, Ледневський, Майорчак, Можейко, Войтик

Голи: Чернецький, 12, 25,  Бутрин, 16, Гультяєв, 20, 26, А. Великий, 28 - Майорчак, 2, Ткачук, 30

Попередження: Бучак, 6, Загарчук, 7

Знову перемогла «Галицька Здоба». На цей раз з нулем у багажі зароблених очок залишилася «Спільнота». Ще у першому таймі було вирішено долю поєдинку, коли дублем відзначився граючий тренер «здоби» Сергій Тригубець, по голу на свій рахунок записали Назарій Цимбаляк та Володимир Данилюк.

У другій 15-ти хвилинці беззаперечний лідер чемпіонату багато експериментував й не дивно, що «Спільнота» скоротила відставання у рахунку. Мінімальна інтрига відбулася коли з майданчику було вилучено воротаря «здоби» Ярослава Морикишку, але не більше.

«Спільнота» - «Галицька Здоба» - 5:8 (0:4)

«Спільнота»: Русецький, Кунтий, Сорока. Когут, Ланько, Ділай, Олежкевич

«Галицька Здоба»: Котович, Цимбаляк, Тригубець, Данилюк, Фролов, Морикишка, Білоус, Матляк, Шафранський

Голи: Сорока, 20, Ділай, 21, Когут, 24, Ланько, 28, Олежкевич, 30 – Цимбаляк, 4, 5, 20,  Данилюк, 10, 26, Тригубець, 12, 16, 30

Попередження: Ділай, 23 – Морикишка, 18

Вилучення: Морикишка, 22 (друге попередження)