"Карпати" перемогли "Металіст" і потрапили у у чвертьфінал Кубка України

Сьогодні, 30 жовтня, у Львові на стадіоні "Україна" "Карпати" перемогли "Металіст" та здобули путівку у чвертьфінал Кубка України.

Матч склався для карпатівці вельми драматично, але вони проявили  неабияку волю до перемоги і доля їх винагородила.

Отож, на 68-й хвилині Озарків збив Вілліана у контратаці, і перед "Карпатами" постала проблема гри у меншості.

Далі на 72-й у центрі провалився карпатівський захист, пройшов навіс, і Крістальдо головою робить рахунок 0:1 на користь "Металіста".

Однак вже на 77-й хвилині "Карпати" відігралися: Штіліч обхитрив захисника та пробив, рикошет і рахунок стає 1 до 1.

На 82-й хвилині суддя "зрівнює" склади: Шарпара вилучають за підкат.

Додатковий час. І от на 107-й хвилині карпатівець Кенія в оточені захисників "Металіста" зіграв зі Штілічем, вийшов один на один із воротарем, обіграв його і забив гол у пусті ворота!