«Солтекс»- «Княжий Ринок»: усе вирішиться у Львові

Львівський футальний клуб «Княжий Ринок» зазнав поразки у першому матчі плей-офф 1/4 фіналу серед команд другої ліги. Підопічні Євгена Москвіна за рівної гри на виїзді мінімально поступилися черкаському «Солтексу» - 0:1.

У цій грі «княжичам» через різні причини не змогли допомогти кілька провідних гравців: Скрильов, Дудаш та Морикишка. На «уколах» у цьому матчі відіграв досвідчений Юрій Цибик.

За грою львівська команда аж ніяк не заслуговувала на поразку. Неодноразово «Солтекс» рятували від голу або їхній кіпер або ж каркас воріт. Господарі майданчику забили на початку другого тайму, коли, обігравши трьох гравців, чудовими індивідуальними діями відзначився В’ячеслав Ткаченко.

Коли відбудеться у Львові матч-відповідь між цими командами наразі невідомо, однак він обіцяє стати справжньою окрасою чвертьфінальної серії плей-офф.

Склад «Княжого Ринку» в цій грі: Стасюк, Лаба, Яцишин, Москвін, Ковалишин, Когут, Цибик, Мацик.