Слухай онлайн
Спорт

Команди з Донеччини зіграють на дитячому футзальному турнірі у Червонограді

З 6 по 7 жовтня у Червонограді відбудеться всеукраїнський дитячий турнір з футзалу «Кубок Граф Колл Центр».

У турнірі візьмуть участь команди дітей 2004 року народження з різних куточків України, в тому числі і Донецької області. Організаторами змагань виступили червоноградська дитячо-юнацька спортивна школа №1 (керівник змагань Микола Степований) та Асоціація футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як). Усі матчі турніру відбудуться у залі палацу спорту «Шахтар» у Червонограді.

«Окрім шести команд з західної України, участь у турнірі візьмуть команди ДЮСШ з Мар’їнки та Красногорівки, що у Донецькій області. – каже Ростислав Капітанець, голова комітету дитячо-юнацького футзалу АФЛ. – Керівництво нашої Асоціації з радістю долучається до організації таких турнірів, адже одним з наших головних завдань є популяризація футзалу як виду спорту та пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді. Зробимо усе можливе, щоб наша Асоціація проводила якомога більше таких турнірів».

Учасники турніру:

1.ДЮСШ – 4 (РІВНЕ)

2.РОЧИН ЧДЮСШ №1 (Червоноград-Соснівка)

3.ОГНЕУПОРЩИК (м. Красногорівка, Донецька обл.)

4.ДЮСШ «Соколяни» (Сокальський район, Львівська обл)

5.Енергія-Інтер (Львів)

6.ДЮСШ м. МАР’ЇНКА (Донецька обл.)

7.РОЧИН ЧДЮСШ №2 (Червоноград-Соснівка)

8.ФК ВІКТОРІЯ (ЛЬВІВ)

Система змагань: 2 групи по 4 команди, стикові матчі за місця

Група А

ДЮСШ – 4 (РІВНЕ)

Енергія-Інтер (Львів)

ДЮСШ м. МАР’ЇНКА

РОЧИН ЧДЮСШ №2

Група Б

РОЧИН ЧДЮСШ №1

ОГНЕУПОРЩИК (м. Красногорівка)

ФК ВІКТОРІЯ (ЛЬВІВ)

ДЮСШ «Соколяни»

Розклад ігор

6 жовтня

12:00 ДЮСШ – 4 (РІВНЕ) - ДЮСШ м. МАР’ЇНКА

12:50 Енергія-Інтер (Львів) - РОЧИН ЧДЮСШ №2

13:40 РОЧИН ЧДЮСШ №1 - ФК ВІКТОРІЯ

14:20 ОГНЕУПОРЩИК (м. Красногорівка) - ДЮСШ «Соколяни»

15:00 ПАРАД, ВІДКРИТТЯ ТУРНІРУ

15:45 ДЮСШ – 4 (РІВНЕ) - РОЧИН ЧДЮСШ №2

16:35 Енергія-Інтер (Львів) - ДЮСШ м. МАР’ЇНКА

17:25 РОЧИН ЧДЮСШ №1 - ДЮСШ «Соколяни»

18:15 ОГНЕУПОРЩИК (м. Красногорівка) - ФК ВІКТОРІЯ

7 жовтня

9:00 ДЮСШ – 4 (РІВНЕ) - Енергія-Інтер (Львів)

9:50 ДЮСШ м. МАР’ЇНКА - РОЧИН ЧДЮСШ №2

10:40 РОЧИН ЧДЮСШ №1 - ОГНЕУПОРЩИК (м. Красногорівка)

11:30 ФК ВІКТОРІЯ - ДЮСШ «Соколяни»

12:20 Матч за 7-8 місце

13:10 Матч за 5-6 місце

14:00 Матч за 3-4 місце

14:50 ФІНАЛ

15:30 Нагородження, закриття турніру

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Завантаження...
Loading...