Кубок конфедерацій-2017: Німеччина не зуміла обіграти Чилі

Суперники обмінялись голами, - Укрінформ.

В Росії триває футбольний Кубок конфедерацій. Це традиційний турнір переможців континентальних чемпіонатів, який є своєрідною прелюдією до чемпіонату світу. Сьогодні в Казані в другому матчі ігрового дня збірні Німеччини і Чилі зіграли внічию 1:1.

Чемпіони Південної Америки вийшли вперед вже на 6-й хвилині. Відзначився зірковий Алексіс Санчес. М’яч у відповідь німці забили наприкінці першого тайму. Ефектну атаку завершив Ларс Штіндль. Після перерви рахунок не змінився. У підсумку і другий матч дня завершився внічию 1:1.

Обидві команди набрали по чотири очки. Перше місце у Чилі, бо у них краща різниця забитих і пропущених м’ячів. В останньому турі Чилі зіграє проти Австралії, а німці зустрінуться з Камеруном.