Легкоатлетична першість Львівщини серед школярів зібрала понад 300 учасників

21-22 вересня у Львові на спеціалізованому легкоатлетичному стадіоні “Динамо” відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, повідомили організатори.

У змаганнях, які організовувались Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, взяли участь понад 300 спортсменів з 15 команд спортивних шкіл Львівщини.

Боротьба за нагороди відбувалася у бігу на дистанціях 100, 300, 600, 1000 метрів, стрибках у висоту та у довжину. Учасники змагань визначали кращого також і у метанні спису, штовханні ядра та бігу з бар’єрами.

Незважаючи на погодні умови і те, що змагання традиційно відбувалися під відкритим небом, коректив у програму змагань не вносилось, а учасники показали непогані результати. Зокрема, у бігу на 100 метрів серед дівчат віком 14-15 років перемогу виборола Юлія Рузак (ДЮСШ “Сокіл”) з результатом 12,9 секунд, у бігу на 100 метрів серед юнаків віком 14-15 років  переміг Артем Матвеєв (Сокальська ДЮСШ), який здолав дистанцію за 11,5 секунд. На дистанціях 300 м серед юнаків 16-17 років переміг Галан Юрій (Стрийська ДЮСШ) з результатом 39,0 секунд; 300 м серед дівчат 14-15 років – Остимчук Іванна (ДЮСШ Колос) – 43,5 секунд; 600 м серед юнаків 16-17 років – Назар Чапля (Буська ДЮСШ) – 1 хв. 29,3 секунд;  600 м серед юнаків 14-15років – Ярема Грищишин (Стрийська ДЮСШ) – 1 хв. 31,3 секунд; 600 м серед дівчат віком 14-15 років – Олена Наконечна (Львівська ДЮСШ №2) – 1 хв. 47,4 секунд; 1000 м серед юнаків 16-17 років – Ігор Желем (Бориславська ДЮСШ) – 2 хв. 49,5 секунд. Дистанцію 300 метрів з бар’єрами серед юнаків 16-17 років найкраще здолав Артур Назарук з Сокальської ДЮСШ, показавши власний рекорд сезону 39,3 секунд. У стрибках у висоту серед дівчат віком 14-15 років у напруженій боротьбі перемогла Ольга Ващук з Червоноградської ДЮСШ №1, яка стрибнула на 150 сантиметрів. Горошко Роман з Дрогобицької ДЮСШ виявився найкращим у метанні спису серед юнаків 16-17 років, скерувавши спис на 52,10 метрів.

Усіх переможців привітав та відзначив грамотами начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, який відзначив, що рідко де можна побачити таку кількість спортивної молоді, яка готова боротися за перемогу до останнього.

Після нагородження у особистих першостях, за підсумками змагань було визначено кращих у командній боротьбі. Так, серед учнів ДЮСШ 1999-2000 років народження перемогла команда Буської дитячо-юнацької спортивної школи, яка представлятиме Львівщину на Всеукраїнських змагання “Діти -Олімпійська надія України” 10-12 жовтня 2013 року у м. Білій Церкві Київської області.