«Леви» перемогли «Гайдамаків» з рахунком 8:1

У суботу, 29 жовтня, матч між хокейними командами «Леви» (Львів)та «Гайдамаки» (Вінниця) у Новояворівську закінчився за рахунку 8:1 (1:1, 3:0, 4:0) на користь львів’ян.

Рання година зустрічі команд була зумовлена відкриттям стадіону «Арена – Львів»,

тому кількість вболівальників на місцевій Льодовій арені була незначною. Поєдинок розпочався хвилиною мовчання на честь видатного хокеїста 60-х, педагога, заслуженого тренера України Ігоря Олексійовича Шичкова.

З першого вкидання шайби господарі одразу захопили ініціативу і тримали її до кінця третього періоду. Вінницькі «Гайдамаки», незважаючи на кінцевий рахунок матчу, свій єдиний шанс таки використали. Помилкою Донована скористався Ромащенко, який і відкрив рахунок - 0:1.

Початок завершальної двадцятихвилинки для «Левів» минув масовими видаленнями, що дало можливість Доновану зробити велику кількість «сейвів» біля власних воріт. Галичани відзначились як в більшості, так і в грі рівними складами. Результативними були Панченко, Новіков, Сидоров, які запам’ятались цікавами атаками та ігровими комбінаціями.