Ліга Чемпіонів: команда Ярмоленка програла у Лондоні

Борусія Д програла Тоттенхему (1:3) в матчі 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів. Андрій Ярмоленко відзначився дебютним голом за "джмелів".

Борусія Д взяла матч під контроль з перших хвилин і великими силами переходила на половину поля суперника. Однак Тоттенхем грамотно оборонявся і прекрасно контратакував.

В першій же своїй контратаці лондонці відкрили рахунок. Сон отримав передачу на лівому фланзі, протягнув м'яч до штрафного майданчика і прошив голкіпера.

Вже на 11-й хвилині Ярмоленко обігрався у стінку з Кагавою і шикарним ударом у дальній верхній кут зрівняв рахунок.

Проте Кейн за 4 хвилини знову вивів Тоттенхем вперед, завершивши чергову контратаку.

Борусія не відступала від своєї гри і постійно провалювалась в обороні. Прекрасні гольові моменти мали Кейн, Еріксен, Сон. На 60-й хвилині Кейн оформив дубль. Знову пройшла контратака.

Скандальний епізод стався у середині другого тайму. Обамеянг забив чистий гол, але арбітр помилково зафіксував офсайд.

На 90+2-й хвилині Вертонген залишив Тоттенхем в меншості, отримавши друге попередження.

Добре себе проявив Ярмоленко і в атаці, і в обороні. Однак його дії не допомогли Борусії Д вивезти з Лондона хоча б 1 очко.