Ліга чемпіонів: "Реал Сосьєдад" - "Шахтар" 0:2

Донецький "Шахтар" у першому своєму матчі Ліги чемпіонів сезону 2013/14 проти "Реал Сосьєдад" з іспанського Сан-Себастьяна здобув непросту перемогу з рахунком 0:2

За підсумками першого тайму спрогнозувати позитивний результат гірникам не взявся б і найбільший оптиміст. Баски контролювали хід гри повністю, не дозволяли українській команді розгорнути жодної атаки і кілька разів досить легко проходили нашу центральну зону і оборонців. Голкіпер Андрій П`ятов направду рятував команду вдалою грою на виходах.

Початок другого тайму  мало чим відрізнявся від тайму першого, але на 65 хвилині гірники, що безперестанно шукали прогалини в міцних редутах суперників, таки спіймали свій шанс: Срна прострілив з флангу, м'яч,зачепивши Косту, потрапив на ногу Тейшейрі і бразилець не змарнував чи не єдиного на той час моменту для своєї команди.

Перший гол - і іспанці, які досі демонстрували зіграність і контроль, почали грати більш відкрито і ризиковано, раз-пораз допускаючи помилки. На 78 хвилині вони навіть отримали непоганий шанс зрівняти рахунок після удару Сеферовіча, але "Шахтарю" пощастило, поперечка.

Другий гол на 78 хвилині - заслуга того ж таки Алекса Тейшейри: сам змістився в центр, дійшов до штрафного і пробив з лінії в дальній нижній кут.

"Реал Сосьєдад" - "Шахтар" - 0:2

Голи: Тейшейра 65,87

Стартові склади:

"Реал Сосьєдад": 1. Браво - 3. Мікель Гонсалес, 22. Естрада, 24. де ла Белья, 5. Маркель Бергара, 6. Мартінес, 10. Хабі Прієто (к), 14. Пардо, 7. Грізманн, 8. Сеферович, 11. Вела

"Шахтар": 1. П’ятов, 33. Срна (к), 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук, 3. Хюбшман, 17. Фернандо, 20. Дуглас Коста, 29. Алекс Тейшейра, 28. Тайсон, 9. Луїс Адріано