Cуспільство

„ЛНУ Галичанка” та словацька „Ювента Міхаловце” завершили товариський матч внічию

34:34 – з таким рахунком завершився перший з трьох товариських матчів між командами «ЛНУ Галичанка» і «Ювента Міхаловце» – повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі „ЛНУ Галичанки”.

Кращий словацький клуб мав солідну перевагу після першого тайму – 17:13. Але в другій тридцятихвилинці господаркам майданчика вдалося налагодити гру. «Галичанки» навіть вийшли вперед за дві хвилини до кінця зустрічі. Але на останніх секундах зрівняла рахунок найрезультативніша гандболістка «Ювенти Міхаловце» Анна Діттелова, яка загалом закинула одинадцять м’ячів у ворота «ЛНУ Галичанки».  Стільки ж на рахунку кращого бомбардира львівського клубу Вікторії Борщенко.
«ЛНУ Галичанка» – «Ювента Міхаловце» – 34:34 (13:17)
Зокрема, закинули м’ячі такі гандболістки „Галичанки”: Борщенко – 11, Травян – 8, Сапроненко – 7, Туркало – 6, Кузьміна – 1, Дзюбак – 1.
„Ювента Міхаловце”: Діттелова – 11, Цінова – 6, Каламінова – 6, Хріцікова – 3, Грегорчікова – 3, Жоллошова – 2, Ходоскова – 1, Квєткова – 1, Кожухова – 1.