Львівська «Галичанка» виборола Кубок України з гандболу

Львівська гандбольна команда «Галичанка», перегравши херсонську «Дніпрянку», стала переможцем Фіналу чотирьох Кубка України, який проходив 20-21 травня в Сумах. Таким чином підопічні Тетяни Штефан виграла всі українські титули нинішнього сезону - Суперкубок, чемпіонат України серед команд Суперліги і Кубок України.
У першому матчі Фіналу чотирьох «Галичанка» розгромила «Реал», а «Дніпрянка» в запеклій боротьбі дещо несподівано переграла «Карпати». Зуміли херсонські гандболістки кинути виклик і львів’янкам в матчі за титул. «Дніпрянка» вела в рахунку 11:7, але потім пропустила 5 м`ячів поспіль і програла тайм 11:12. На 6-й хвилині другої половини рахунок був 15:14 на користь «Галичанки», якій потім вдалося наростити перевагу до 25:19. В кінці матчу «Дніпрянка» зробила ривок, але часу на порятунок було вже недостатньо. 26:23 - нелегка перемога «Галичанки» при відчайдушному опорі «Дніпрянки», яка зайняла в підсумку друге місце. За львівську команду 5 раз закинула Смолінг, по 4 голи на рахунку Парандій, Воловник і Гайкової.

У матчі за бронзу Кубка «Карпати» переграли «Реал» 31:18.