Львівська «Політехніка-Галичина» перемогла «ДніпроАЗОТ» з рахунком 109:72

У матчі проти «ДніпроАЗОТ» львівська «Політехніка-Галичина» перемогла з рахунком 109:72.

Як повідомляє офіційний сайт «Політехніки-Галичини», львівська команда після не надто впевненої першої чверті почала нарощувати темп гри. Після трьохочкового кидка Олександра Пустогвара «Дніпро-АЗОТ» почав втрачати контроль над грою. Атаки підопічних Георгія Ступенчука ставали все більш не точними, а в захисті їм не вистачало сил.

За словами головного тренера «Політехніки-Галичини» Валентина Вороніна, львів’яни повністю виклалися у грі: «У перші хвилини мої підопічні дещо перехвилювалися. Я намагався їм пояснити, що наш суперник буде впиратися деякий час, однак спочатку мене хлопці не зрозуміли. Та потім ми повністю почали контролювати хід матчу».