Слухай онлайн
Cуспільство

Патрульні Львова здійснили мрію дівчинки з дитячого будинку

Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
1/5
До Управління патрульної поліції у місті Львові звернулися з громадського об‘єднання «Свербивус» з проханням виконати дитячу мрію. Другий рік поспіль, вони до Дня захисту дитини проводять акцію «Наближаючи дитячі мрії». Мета акції – допомогти дітям у виборі професії своєї мрії. Про це Гал-інфо повідомили у Патрульній поліції Львова.

Діти-сироти пишуть побажання, ким вони хочуть стати коли виростуть і на один день їм організовують знайомство з професією. 13 річна вихованка, з дитячого будинку при Греко-Католицькому монастирі в м. Бібрка, Валерія виявила бажання бути полісменом.

2 червня дівчинка кілька годин була у ролі поліцейського. Вивчила усі «хитрощі» службового автомобіля, побувала у «серці» управління - черговій частині. Сходила разом із шкільним офіцером поліції Тетяною Капись у піший патруль. Дізналася, як оформляти адмінматеріали, ознайомилася із спецзасобами та зробила селфі на камеру поліцейського. 

Валерія розповіла, що вже має підручник з «Правознавства» і буде його наполегливо вивчати аби згодом стати патрульною. 

«Полійцеські такі сильні, розумні. Я саме такими собі їх уявляла. Найбільше мені звичайно сподобався автомобіль. Тепер лише дочекаюся, поки виросту», - додала усміхнено Валерія.

В кінці «робочого» дня дівчинці начальник Управління патрульної поліції у місті Львові Антон Пузиревський подарував на згадку від полісменів корисні подарунки.

«У Валерії є позитивне налаштування. Виросте, пройде навчання і ми чекаємо її у своїх лавах» - наголосив Антон Пузиревський. 

"Переважно освітою дітей переймаються їхні батьки. В дитячих будинках цим переймаються самі діти. Ми зібрали побажання дітей стосовно того, ким вони хочуть стати, коли виростуть. 2 та 3 червня вони приїдуть до Львова, щоб спробувати себе в обраній професії, відчути її переваги та недоліки, та зрозуміти, чи дійсно це та мрія, якої вони прагнуть", - розповів координатор проекту Олег Бакулін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Завантаження...
Loading...