Львівський борець Андрій Квятковський виборов олімпійську ліцензію

У Зреняніні (Сербія) завершився Європейський олімпійський кваліфікаційний турнір з видів спортивної боротьби.

У перший день змагань серед атлетів вільного стилю  олімпійську ліцензію виборов вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Квятковський. Андрій посів ІІ місце у ваговій категорії до 65 кг, поступившись у фінальній сутичці Магомедмураду Гаджієву з Польщі 0:4. А до фіналу перед Андрієм не встояли Ніко Ароузманідіс (Греція), Азамат Нурикау (Болгарія) та Зураб Якобішвілі (Грузія).

Василь Шуптар у категорії до 57 кг посів 10 місце. У 1/8 фіналу Василь поступився турку Сулейману Атлі 7:10. Василю далася взнаки велика згонка ваги.

За крок до фіналу, який давав право на путівку до Ріо-де-Жанейро, зупинилась  львів’янка Юлія Хавалджи-Благіня. В ½ фіналу Юлія не дотиснула німкеню Ніну Хаммер і посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 53 кг серед жінок.