Львів’янка Катерина Крива – двічі чемпіонка Європи з карате

Днями, у м. Коцаелі (Туреччина) завершився 52-й чемпіонат Європи з карате, участь в якому взяли 1 147 спортсменів з 50 країн Старого Континенту. Львів’янка Катерина Крива виборола дві золоті нагороди, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У медальному командному заліку національна збірна команда України посіла 3 місце турнірної таблиці (1 місце – Туреччина, 2 місце - Італія) з доробком: дві золоті, срібна та дві бронзові нагороди.

2 з 5 медалей особистих змагань, у тому числі й одну «золоту», а також «золото» жіночої «стінки» вибороли каратисти Львівщини. Зокрема:

І місце (особисто), І місце (команда) – Крива Катерина;

І місце (команда) – Мястковська Анастасія.;

ІІ місце – Горуна Станіслав.

Зазначимо, що це перший чемпіонат Європи, у якому каратисти змагались у статусі «олімпійців», оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету цей популярний вид спорту включили до олімпійської родини.