На товариський матч «Скали» та «Вереса» поставили 134 тисячі євро – ЗМІ

Майже 94 тисячі євро "зарядили" на перемогу команди з Рівного.

Аномальні за величиною ставки зафіксовані на біржі betfair на товариський матч команд Першої ліги "Верес" – "Скала", який відбувся 14 лютого.

Всього на матч на біржі betfair поставлено 134 тисячі євро, з них майже 94 тисячі – на перемогу "Вереса".

Цікавий хід подій в даному товариському матчі. "Верес" поступався в рахунку після першого тайму з рахунком 0:2, проте після перерви здобув вольову перемогу – 4:2.

"Верес" (Рівне) – "Скала" (Стрий) – 4:2 (0:2)

Голи: Степанюк (51, 77), Борзенко (85), Козьбан (90) – Челядін (31), Бровко (37)

1 тайм "Верес": Когут, Борзенко, Білий, Зозуля, Западня, Кучеров, Лебедь, Волошинович, Котляр, Степанюк, Козьбан.

2 тайм "Верес": гравець на перегляді, Борзенко, Лухтанов, Зозуля, Западня, Кучеров (гравець на перегляді), Коблюк (Герасимець), Волошинович, гравець на перегляді, Степанюк, Козьбан.