"Олександрія" зіграла в нічию з румунською "Астрою" у Лізі Європи

"Олександрія" стартувала у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи поєдинком на виїзді проти румунської "Астри". Команди зіграли внічию - 0:0, - Дзеркало тижня.

"Олександрія" активніше розпочала поєдинок, тоді як суперник активізувався ближче до кінця першого тайму - шанс був у Белу, який пробив, але м'яч пройшов у сантиметрах від перекладини.

Після перерви команди боролися за перевагу, якою у підсумку заволоділи румуни і в кінцівці матчу притисли гостей до воріт. На 78-й хвилині українці залишилися в меншості, але все одно зуміли втримати нічийний рахунок.

"Астра" - "Олександрія" - 0:0.

"Астра": Ілієв, Польчак, Мрзляк, Георге (Маркіньос, 52), Дандя, Нікоара, Бежан, Стан, Іоніце (Балауре, 77), Белу, Чіпірліу (Ле Таллек, 55).

"Олександрія": Паньків, Бацула, Гітченко, Чеботаєв, Басов, Грицук (Пономар, 66), Полярус (Цуріков, 71), Старенький (Бондаренко, 80), Запорожан, Банада, Сітало.

Попередження: Басов, Бацула - Кіпірліу, Дандя, Польчак.

Видалення: Басов, 78.

Другий матч між командами пройде 3 серпня в Олександрії.