Софія Цвікловська – бронзовий призер міжнародного турніру з художньої гімнастики

Львів’янка Софія Цвікловська стала бронзовим призером міжнародного турніру з художньої гімнастики «Кришталеві булави», що завершився у Львові.

Уже втретє до міста Лева з’їхались понад 360 гімнасток з усіх куточків України, а також з Польщі та Їзраїлю. У змаганнях взяли участь спортменки віком від 6 до 16 років і старші. Для багатьох спортсменок цей турнір став стартовим у 2017 році. Його особливістю було не тільки те, що він відкривав новий змагальний сезон, а ще й відбувся за новими правилами та вимогами.

Тріумфувавши на «Зимовій Казці», Софія продовжила наполегливі тренування за новою програмою. Після трьохмісячної перерви цей турнір став для неї першим цьогорічним стартом. Серед дівчат у своїй віковій категорії 2007 року народження Софія виборола бронзову нагороду.

Уже наступного тижня Софія Цвікловська братиме участь у престижному дев’ятому за ліком міжнародному турнірі з художньої гімнастики "IRINA-CUP", що відбудеться у Варшаві.