Студентка Банківського інституту стала срібною призеркою Кубку світу з карате

Студентка IV курсу Львівського інституту банківської справи НБУ зі спеціальності „фінанси” Леся Турчин стала срібною призеркою фіналу Кубку світу з карате (вікова категорія – 18-21 р., ката). А у командному виді срібна призерка разом з двома одноклубницями посіли перше місце – повідомляє прес-служба ЛІБС НБУ.
Змагання відбувалися у Луцьку. Разом з українською спортсменкою їх учасниками стали представники з різних країн світу – США, Німеччини, Італії, Франції, Угорщини, Сербії, Азербайджану, Англії тощо. За словами Лесі Турчин, боротьба була напруженою, адже суперники були сильними та витривалими.
Леся Турчин – володарка чорного пояса. За плечима у спортсменки багаторазові перемоги у кубках та чемпіонатах України. Вона – призер чемпіонату Європи, який проходив у квітні у Литві та переможниця Міжнародних змаганнях (за версією IKA) з карате, що проходили нещодавно у Сербії. Майбутня фінансистка займається карате з 13 років.