Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

«Світоч» інвестував 150 млн грн у додаткову лінію з виробництва вафель

На кондитерській фабриці «Світоч» встановили нове сучасне обладнання з виробництва вафель відомого європейського виробника. Це вже третя технологічна лінія на фабриці, яку спроектували й виготовили спеціально на замовлення Nestle в Україні, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Оглянули нову лінію та поспілкувалися з працівниками голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та директор Nestlé в Україні Ансгар Борнеман.

Очільник області подякував керівництву Nestlé за вкладену велику інвестицію в 150 млн грн і за найвищий стандарт нового обладнання. «Додаткова лінія дасть можливість по всьому світу під маркою Nestlé поширювати наш бренд «Світоч» як один із взірців якості львівської продукції», - наголосив Олег Синютка.

Крім того, Олег Синютка нагородив Почесною грамотою облдержадміністрації директора Nestlé в Україні Ансгара Борнемана за високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток економіки Львівської області.  

У свою чергу Ансгар Борнеман наголосив, що кондитерська фабрика «Світоч» – це найкраща і найефективніша інвестиція, що зробила компанія Nestlé в Україну. «Продукція фабрики «Світоч» експортується на ринки Європи, Бразилії та Індії», - повідомив він.

Варто зазначити, що у новій «smart line» передбачено максимальну автоматизацію та спостереження за технологічними процесами: синхронізовано роботу і зворотній зв’язок між тістомісильною машиною та піччю, впроваджено контроль якості вафельного листа та нанесення начинки. Також мінімізовано ризики, зокрема впроваджено програму «нульового доступу» до небезпечних частин, передбачено надійну протипожежну систему.

Принагідно додамо, що за одну зміну лінія може виробити до 6 тонн продукції, а впродовж року – понад 4 тис тон.

Нагадаємо, у 2000 році на підприємстві було встановлено потужну лінію з виробництва вафель, що замінила обладнання, котре працювало ще з 60-х рр. ХХ століття. А п’ять років тому (у 2012 році) запрацювала друга лінія.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ