Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

У Мін'юсті підписали міжнародний План для розвитку професійних якостей адвокатів

FB Павло Петренко
FB Павло Петренко
FB Павло Петренко
FB Павло Петренко
1/4
Павло Петренко, міністр юстиції України, разом з Послом США в Україні Марі Йованович підписали План спільних дій щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги для розвитку професійних якостей адвокатів системи безоплатної правової допомоги. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Павло Петренко.

"Завдяки підтримці з боку партнерів система БПД відкриває 5 міжрегіональних ресурсно-комунікаційних платформ, де проводитимуться семінари, тренінги та онлайн навчання для адвокатів.

Для нас дуже важлива підтримка Уряду США, яка надається в сфері верховенства права і захисту прав людини в країні. Адже саме захист прав людини і забезпечення верховенства права є фундаментом сильної демократичної і незалежної української держави. Як Міністр юстиції, гарантую: розвиток системи безоплатної правової допомоги по всій країні - пріоритетний напрямок моєї роботи.

У Мін'юсті презентували онлайн сервіс з оформлення виплати допомоги при народженні дитини

Разом з тим хочу нагадати, що цього року на базі системи безоплатної правової допомоги і нових комунікаційних центрів Мін'юст розпочинає реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого - підвищення рівня правової культури та грамотності наших громадян, щоб кожна людина знала своє право та реалізовувала його", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ