Україна - перша на чемпіонаті Європи з універсального бою

У Чорноморську Одеської області завершився чемпіонат Європи з універсального бою, на якому молодіжна збірна України здобула перше місце за підсумками змагань у командному заліку, - Еспресо.

Участь у континентальній першості взяли збірні з 14 країн Європи - Польщі, Румунії, Угорщини, Азербайджану, країн Балтії.

Змагання проходили серед юніорів (чоловіки та дівчата від 18 до 20 років) та дорослих спортсменів.

За підсумками змагань у командному заліку молодіжна збірна України здобула перше місце, додавши до медальної скарбнички 43 нагороди в особистій першості, з них - 20 золотих, 13 срібних і 10 бронзових медалей. На другій сходинці п'єдесталу пошани - команда з Азербайджану, третє місце завоювала Литва.

Титул чемпіонів Європи в черговий раз підтвердили і дорослі українські спортсмени. Вони здобули для активу збірної 55 нагород, з яких - 24 нагороди найвищого ґатунку, 12 срібних та 19 бронзових медалей.

Друге місце за Азербайджаном, третє - за Молдовою.