Українська збірна з гандболу перемогла румунську команду

Українська збірна на ХІ Міжнародному турнірі «Кубок Турчина», що триває в столичному Палаці спорту, розгромила румунську команду – 26:20 (13:11). Головною героїнею матчу стала провідна гандболістка «ЛНУ Галичанки» Регіна Шимкуте. Близько п’ятнадцяти хвилин захищала ворота збірної голкіпер львівського клубу Вікторія Тимошенкова – повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі „ЛНУ Галичанки”.

Рівень румунського жіночого гандболу на сьогодні такий, що навіть другий склад національної збірної являв собою серйозну загрозу для підопічних Леоніда Ратнера. Практично весь перший тайм суперниці грали на рівних і лише під кінець українкам вдалося відірватися на два м’ячі – 13:11 Другу тридцятихвилинку наші гандболістки розпочали активно, в результаті чого перевага збільшилась до чотирьох м’ячів. Але румунки продемонстрували характер і відновили рівновагу в матчі. Після нерезультативних п’яти хвилин, впродовж яких українки взагалі не могли забити, ініціативу в свою руки взяла Регіна Шимкуте. Вона перехопила м’яч, відірвалась від суперниць і успішно реалізувала вихід один на один. Молода гандболістка львівського клубу взагалі діяла просто блискуче в грі з румунками, як в захисті, так і в нападі. Саме до неї після фінального свистка судді потягнулись журналісти та телеоператори провідних телеканалів України. Шимкуте загалом закинула чотири м’ячі у ворота збірної Румунії. Стільки ж на рахунку – Оксани Сакади. Найрезультативнішим гравцем у складі «синьо-жовтих» стала Олена Яценко (5).