Волейбол. «Кажани» успішно стартували у єврокубку

Учора, 7 грудня, у Львові відбувся перший матч 1/32 фіналу розіграшу Кубка ЄКВ серед чоловіків. Місцевий клуб «Кажани» приймав сербську команду «Войводіна».

Незважаючи на те, що перша партія залишилася за гостями 20:25, надалі українці зуміли нав'язати суперникам свою гру і добилися успіху в трьох наступних сетах - 25:20, 25:14 і 25:22.

Таким чином «Барком-Кажан» домігся перемоги по партіях з рахунком 3: 1 і тепер має хороші шанси на вихід в наступний етап турніру.

Господарі поля провели матч в такому складі: Юрій Семенюк (набрав 8 очок), Владислав Діденко (6), Євген Кисилюк (1), Олександр Гладенко (12), Володимир Тевкун (24), Владислав Богатирьов (22), Горден Брова (ліберо ) – стартовий склад. На заміну виходили - Євген Капаєв (10), Михайло Бібер (0).

Кубок ЄКВ. 1/32 фіналу. чоловіки

7 грудня. Львів

«Барком-Кажани» (Львів) - «Войводіна» (Нові Сад, Сербія) - 3:1 (20:25, 25:20, 25:14, 25:22)

Зустріч у відповідь відбудеться в Сербії 21 грудня.