Винниківський «Рух» з суддівським скандалом вилетів з Кубка України

Винниківський «Рух» поступився київському «Арсеналу» у другому етапі Кубка України. Підсумковий рахунок матчу – 2:3 на користь «канонірів».

Арбітр матчу Володимир Міланич у першому таймі не зарахував «чистий» гол нападника «Руху» Олексія Омельченка.

Що цікаво, у другому таймі «Рух» програвав з рахунком 0:3, однак знайшов в собі сили зробити рахунок 2:3 і ледь не вирвав нічию.

«Рух» (Винники) – «Арсенал» (Київ) – 2:3 (0:1)

«Рух»: Шевчук, Федорів, Гурський, Бідловський (Шептицький, 68), Чучман, Г. Баранець (Кікоть, 7), Б. Баранець, Козловський (Іванов, 61), Кінаш, Макар, Омельченко

«Арсенал»: Іванов, Майданевич, Котелюх, Білий, Гетьман, Турчанов, Домбровський, Кизилатеш, Семчук (Биковський, 46), Черненко, Литовчак (Есеола, 58)

Голи: Б. Баранець, 84, Шептицький, 87 - Семчук, 40, Есеола, 63, Биковський, 81

Попередження: Макар, 65, Кікоть, 82, Кінаш, 90+4 – Турчанов, 37, Биковський, 79, Есеола, 88, Семенюк, 90+3

Арбітр: В. Міланич (Миколаїв)

Асистенти арбітра: А. Приймачук (Рівне), А. Шевчук (Рівне)