Збірна України з баскетболу перемогла у “Кубку чотирьох націй”

В останній репетиції перед стартом у відборі на Євробаскет-2017 збірна України здолала команду Ізраїлю, вигравши свій третій матч на змаганнях в Естонії — “Кубок чотирьох націй”, і ставши, відповідно, переможцем турніру, передає УНН з посиланням на ФБУ.

Перший відрізок зустрічі завершився на користь “синьо-жовтих” 24:18, однак ізраїльтяни у наступній чверті реваншувалися 20:13. Однак наступні 20 хвилин матчу були на користь українців.

У підсумку команда Євгена Мурзіна завоювала перемогу з рахунком 84:67 і виграла турнір в Естонії, здобувши перемоги у всіх трьох поєдинках.

Відзначимо, що в останніх семи поєдинках проти Нідерландів, Словаччини, Данії, Швейцарії, Естонії, Албанії та Ізраїлю — збірна України неодмінно здобувала перемоги.

Нагадаємо, що 31-го серпня українці стартують у відборі на Євробаскет-2017 домашнім поєдинком проти збірної Болгарії, який пройде в столичному “Палаці спорту”.