"Зоря" програла "Манчестер Юнайтед" в останньому матчі Ліги Європи

В Одесі відбувся останній поєдинок "Зорі" в поточному розіграші Ліги Європи. Луганчани приймали "Манчестер Юнайтед" в 6 турі групової стадії турніру і поступилися з рахунком 0:2. Повідомив Проспорт.

Господарі поля виглядали гідно та нітрохи не поступалися іменитому супернику, проте позначився клас окремих виконавців манкуніанців.

Так, перший м'яч у грі забив відомий за виступами за "Шахтар" Генріх Мхітарян. Вірменин вколотив м'яч у сітку воріт суперника на 48-й хвилині після сольного проходу з центральної частини поля.

«Шахтар» продемонстрував максимальний результат в груповому турнірі Ліги Європи

Подвоїв перевагу гостей на 88-й хвилині Златан Ібрагімович, який вискочив на побачення з воротарем луганчан.

Після 6 турів "Зоря" розташувалася на останньому 4 місці в групі з 2 набраними очками. МЮ набрав 12 очок і вийшов у плей-оф турніру з 2 місця.

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи відбудеться 12 грудня.