Збірна України по біатлону виграла "бронзу" у змішаній естафеті етапу Кубка світу

Ірина Варвинець, Валя Семеренко, Дмитро Підручний та Сергій Семенов виборюють «бронзу» у змішаній естафеті на етапі Кубку світу з біатлону в Нове Место, - НОК України.

До четвертого етапу наша команда була однією з найточніших при стрільбі на вогневих рубежах. Але, в заключній стрільбі лежачи Семенову не вистачило 8 патронів для того, щоб закрити 5 мішеней - 1 штрафне коло. Тим не менш, суперники українців, що йшли позаду, занадто сильно відставали.

У підсумку, гонку виграла збірна Норвегії, яка показала результат 1 година 12 хвилин 49,2 секунди. Друге місце у команди Чехії - 4,1 секунди відставання, третє України - 1 хв. 21,3 секунди відставання.