Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

30 малюків збираються пікетувати кабінет Садового, якщо їхній садок не відновлять після потопу

За місяць садок №179, де минулого тижня прорвало систему опалення, буде відремонтовано. Хоча грошей у бюджеті нема. Про це заявила начальник міського управління освіти Львова Надія Оксенчук під час сьогоднішньої зустрічі з батьками малюків, чиє приміщення зруйновано найбільше.

За словами Н. Оксенчук, нині вона матиме зустріч із міським головою Львова А. Садовим, на якій буде вирішено, де взяти гроші на ремонт садка.

Як розповіла голова батьківського комітету групи «Соняшник» Оксана Мартиник, минулого четверга вночі в ігровій кімнаті зірвало кран на батареї. Кип’яток зруйнував паркетну підлогу, меблі, підвіконники, парою знищено дитячі книжки, всі квіти, методичні напрацювання вихователів, повністю згоріла проводка. Відтак капітального ремонту потребує ігрова, спальня малечі, роздягальня – понад 100 кв. м площі.

За її словами, адміністрація садочка відразу звернулася до районного відділу освіти. Батьки не полінувалися і з власної ініціативи привели його керівника на місце події. Чиновник втоптував надутий паркет, мовляв, чи вляжеться назад. Зрештою сказав: нехай сохне - і жодної обіцянки про допомогу.

«Нам запропонували розформувати групу, перевести дітей в інші групи. Однак для такої маленької дитини, 3-4 рочки, це стрес. До того ж в інших групах є випадки захворювання на вітрянку», – поділилася Оксана Мартиник.

Тоді батьки звернулися до керівництва прес-служби Ратуші. Реакцією став сьогоднішній візит Надії Оксенчук у садок.

«Бог любить ваших діточок і нас також», – перше, що сказала начальник управління освіти міста на зустрічі з батьками. Адже надзвичайна ситуація могла виникнути у будь-який час. Крани Маєвського, що стоять фактично в усіх садках на батареях радянського зразка, ненадійні. Вони не витримують зміни тиску у тепловій мережі, зриваються, спричиняючи неабиякі збитки. Прикметно, у цьому садочку це вже другий прорив системи опалення за останній час.

Надія Оксенчук пообіцяла за 1-2 дні розпочати роботи з реконструкції приміщення групи (хоча через потоп постраждав і технічний перший поверх закладу). Спершу буде складено акт про збитки, потім розпочнеться пошук бригади майстрів, які погодяться працювати без винагороди, і передусім грошей.

Своєю чергою батьки зголосилися дружно допомагати будівельникам, виконуючи чорнову роботу, аби пришвидшити ремонт. Бо ж вдома залишаються 30 маленьких нащадків, яких нема кому доглядати.

Якщо міська влада не виконає свою обіцянку, зауважила Оксана Мартиник, батьки з малечою готові прийти під кабінет Андрія Садового, щоб нагадати про себе.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ