Слухай онлайн
Cуспільство

Млинці з лопати, яєцями - у натовп та ковбаса з неба: росіянам подобається приниження? Фото. Відео

Останнім часом в Інтернеті з'являється все більше дивакуватих історій про те, як в Росії ставляться до своїх громадян. В соціальних мережах довго обговорювали історію млинців з лопати. Тепер цю феєрію затьмарила історія про те, як у Владивостоці священик кидав у прихожан крашанками. Люди билися та штовхалися за право отримати таку подачку.

Чи то така у місцевої еліти розвага - кидати людям їжу і дивитись, як вони штовхаються в надії щось отримати. Або ж їхні зверхники просто бояться прямого контакту зі своїми голодними громадянами.

Все починалося з ковбаси, яку в Пензі кинули громадянам з неба. Одразу почалася штовханина та бійка. Люди просто билися за шматок безплатної ковбаси.

Що було далі дивіться на відео.


Відео: Bokor Necrodriver

Потім було приниження лопатою.Ось так в Ставрополі частували млинцями.


З цього приводу в Інтернеті навіть почали жартувати, що сервірування столу в Ставрополі теж має свої особливості.

На відео видно, що громадян Росії зовсім не бентежить спосіб подачі їм їжі, їм байдуже до людської гідністі, адже можна безплатно дістати шматочок млинця.Відео: Fil Frog

І ось історія про голодних росіян отримала продовження, але вже у Владивостоці. Там відбувся хресний хід на честь свята Паски. Митрополит Владивостоцький і Приморский Веніамін, напевно, мав намір роздати людям крашанки.

Однак люди не захотіли чекати і під напором парапет не витримав. Митрополит почав кидати яйця у задні ряди натовпу.

Фото: fotki.yandex.ru


Відео: Erich Hartmann

Людська гідність? Ні! В Росії про таке не чули...

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");