Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

15 квітня Яценюк відрекомендує членів свого уряду-2012

Лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк розпочав процес формування Уряду-2012. «Уряд-2012 – це наша модель майбутньої влади. Влади відкритої до суспільства, яка працюватиме в інтересах всієї України, а не окремих груп чи регіонів», - сказав політик. Про це повідомила прес-служба «Фронту змін».

 

Лідер «Фронту Змін» наголосив, що проект «Уряд-2012» повинен стати «соціальним ліфтом» для талановитих, професійних, патріотичних людей, які прагнуть системних змін у країні. «Ми будемо залучати фахівців, а не ділити віртуальні «міністерські» посади. Будемо працювати зі суспільством, а не обмежуватися парламентом. Єднати, а не ділити країну», - зазначив Арсеній Яценюк.

 

Він підкреслив, що всі небайдужі громадяни, експерти, політики, які поділяють європейські цінності, отримають можливість взяти участь у проектуванні змін і творенні політики Уряду-2012. «Сьогодні треба створити відкритий до суспільства прозорий механізм розробки програми і формування Уряду-2012», - сказав він.

 

За його словами, принципи відкритості, професійності, широкого експертного обговорення та залучення громадськості дадуть змогу ініціювати появу нової політичної еліти в Україні, яка обов’язково прийде до влади у 2012 році.

 

Робоча група закінчила опрацювання проекту «Уряд-2012», який передбачає широку публічну і професійну дискусію за пріоритетними для країни напрямами. «Україна потребує кардинальних змін, насамперед в економіці, правосудді, охороні здоров’я, освіті. Нам потрібно вибудувати систему національної безпеки, позбутися корупції. 15 квітня я представлю широкому загалу лідерів, які будуть організовувати роботу за цими напрямками», - підкреслив Арсеній Яценюк.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...