Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

15-ту річницю Збройних сил України відсвяткують феєрверками і вшануванням ветеранів

Сьогодні о 18.00 годині з нагоди 15-ї річниці Збройних сил України небо над столицею нашої Батьківщини - містом-героєм Києвом, містами-героями Севастополем, Одесою, Керчю, а також Вінницею й Львовом освітять  святкові феєрверки. Про це повідомили в прес-службі Міноборони.
Сьогодні, 6 грудня, Збройним силам України виповнюється 15 років. За цей час, незважаючи на всі труднощі й випробування, Українська Армія стала основним гарантом незалежності й територіальної цілісності нашої держави. Збройні сили впевнено шліфують своя майстерність для того, щоб бути готовими виконати завдання по захисту нашої Батьківщини.
Незважаючи на святковий день, близько 20 тисяч генералів, офіцерів, прапорщиків, військовослужбовців за контрактом і солдат термінової служби заступили на бойове чергування для забезпечення безпеки нашої держави. Майже 50 підрозділів радіотехнічних військ і 15 підрозділів зенітно-ракетних військ постійно несуть бойове чергування по охороні повітряного простору України.
Сьогодні  до військовослужбовців частин і з'єднань, установ і навчальних закладів Збройних сил України в гості завітають  ветерани Великої Вітчизняної війни й Збройних сил, представники органів влади й громадських організацій, духівництва, школярі й студенти з підшефних навчальних закладів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...