Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

16 днів проти насильства: патрульна поліція Львівщина створила повчальний ролик

"Будь яке насильство починається з психологічного: погроз, образ, звинувачень, імпульсивних,емоційних вибухів! Якщо люди навчаться правильно висловлювати і пояснювати свої емоції не принижуючи людську гідність – сім`ї будуть міцніші, діти щасливіші, а суспільство здоровіше!" - наголошує автор ідеї, патрульна поліцейська Юлія Скульська

Створений за спільної співпраці Управління патрульної поліції у Львівській області з Головне територіальне управління юстиції у Львівській області.Кожен, хто відзнявся у ньому не є випадковим учасником. Це звернення людей, які можуть допомогти, які хочуть допомогти та діти які не хочуть бачити насильства. Головною героїнею є школярка Поліна, вона втілює у своєму образі усіх дітей. Дорослі мають задуматися, яким вони хочуть бачити життя своїх дітей, який шлях вони оберуть – символічну чорну футболку (агресія, зло, ненависть) чи білу (розуміння, повага, любов). До глядача звертається Тарас Грень Taras Gren очільник Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Оля Карєва координатор роботи з жінками , БО "Фонд" Горіховий дім", Віктор Баландін Виктор Баландин, психолог та спеціаліст з програм для кривдників, а також патрульна поліцейська Віра Проців.

Я-висловлювання – форма висловлювання, коли людина говорить про свої наміри, своє бачення, свій стан і свої почуття, намагаючись не зачіпати і не звинувачувати оточуючих. Можна бути 1000 раз правим, але пояснити правильно свої почуття лише раз.Без ярликів, без погроз, без принижень. Інакше це запустить цикл насильства безповоротно – де просто пробач буде замало... Формула слів- шлях до порозуміння!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв'язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ