Слухай онлайн
Спорт

16 «левів» претендують на участь в Матчі Зірок Професійної хокейної ліги України

На офіційному сайті Федерації хокею України триває голосування на Матч Зірок Професійної хокейної ліги, який відбудеться 22-го січня 2012 року у столичному Палаці спорту.Процедура голосування на офіційному сайті Федерації хокею України триватиме по 15 січня включно. Серед кандидатів на участь у матчі і 16 гравців та тренер львівських «Левів», повідомила прес-служба ХК «Леви» (Львів).

Голосування відбувається за таким принципом: користувач обирає з запропонованого списку по кожній позиції певну кількість осіб: нападники – не більше трьох, захисники – не більше двох, воротарі та тренери – по одному. Для цього необхідно виставити «прапорець» у полі, розташованому поруч з прізвищем обраного спортсмена.

Зазначимо, що голосування проводиться без додаткової реєстрації. З одного комп’ютера протягом доби можна голосувати лише одного разу. За результатами голосування користувачів сайту, складаються стартові п’ятірки команд, воротар та тренер.

У випадку травми чи відмови виступу обраного до стартової п’ятірки гравця його місце займає наступний за рейтингом (кількістю голосів) гравець з даної категорії.

Сам матч відбудеться у наступному форматі: команді, складеній з українських гравців, буде протистояти збірна легіонерів.

Серед кандидатів на участь у матчі і 16 гравців та тренер львівських «Левів».

Команда «Зірки України»

нападники:

Дмитро Гнітько

Олексій Мадера

Олександр Панченко

Микола Сідоров

Олександр Янченко

захисники:

Олег Новиков

Денис Хонін

Команда «Зірки легіонери»

нападники:

Степан Пономарьов (Білорусь)

Дмитро Расторгуєв (Росія)

Олександр Федоров (Білорусь)

захисники:

Микола Гончаров (Білорусь)

Євген Мошкарьов (Росія)

Анатолій Панов (Росія)

Павло Толстік (Білорусь)

воротарі:

Сергій Горєлов (Росія)

Райан Донован (США)

тренер:

Денис Булгаков (Білорусь)

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ