Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

17 березня, увечері, помер львівський підприємець Богдан Федоришин

17 березня, близько 20 години 30 хвилин на своєму робочому місці у „Гранд-готелі” раптово помер відомий підприємець, кандидат на посаду міського голови Львова Богдан Федоришин. За словами кандидати в депутати Львівської міської ради від Блоку Богдана Федоришина „За Львів!” Юрія Шведи остаточні висновки про причину смерті підприємця можна буде зробити лише за висновками судмедекспертизи, однак попередня версія – серцевий напад може і не підтвердитись.
Юрій Шведа зазначив, що майже весь день, 17 березня, він був разом з Богданом Федоришиним, і жодної скарги на стан здоров’я від нього не чув, так само не було помітно ознак погіршення здоров’я. За його словами попередня версія – серцевий напад – може і не підтвердитись, оскільки, за неофіційною інформацією, в мозку Федоришина начебто було знайдено пухлину невідомого походження.
Юрій Шведа розповів, що хоча Богдан Федоришин і мав певні проблеми із серцем, однак знаходився під постійним наглядом лікарів власного медичного концерну „Богдан” та своєчасно проходив усі обстеження. Він також зазначив, , що у липні минулого року Федоришин опублікував аудіозаписи, які нібито свідчать про порушення закону з боку теперішніх керівників Львівщини. „Один з основних фігурантів плівок – колишній голова Львівської ОДА та підприємець Степан Сенчук нещодавно був розстріляний” — зауважив Юрій Шведа.
Богдану Федоришину було 44 роки, він був президентом концерну „Богдан” до складу якого входив медичний центр „Богдан”, „Гранд-готель” та „Гранд-клуб Софія”, крім цього він був генеральним директором ФК „Карпати” та почесним консулом Республіки Грузія в Україні. Богдан Федоришин неодноразово балотувався на посаду міського голови Львова. Батько трьох синів, наймолодшому з них 10 років, двоє інші – студенти.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...