Слухай онлайн
Cуспільство

1 березня відбудеться поєдинок за звання чемпіона світу за версією WBA між львівським боксером Андрієм Котельником та Гевіном Різом

Першого березня львівський боксер Андрій Котельник проведе в Англії бій за звання чемпіона світу за версією WBA із британцем Гевіном Різом. Про це сьогодні, 17 січня, на прес-конференції повідомив львівський боксер Андрій Котельник.
 «Бій проведемо першого березня в Англії – це вже визначили на 100 відсотків. Наразі місто, у якому будемо боксувати із британцем Гевіном Різом, ще не відоме. В суботу я вилітаю в Гамбург, і в понеділок пройду медогляд. Наступного дня поїду в Австрію у Зольген на підготовку до поєдинку. І за тиждень до бою приїду в Англію. Для мене особисто не є проблемою, де боксувати, а важливо, щоб суддівство було нейтрально налаштоване до обох сторін», – говорить Андрій Котельник.
Як він повідомляє, йому підходить Гевін Різ як суперник за манерою боксування: «Мені з ним легше буде проводити бій, аніж з Сулейманом, адже Різ – це посередній боксер, з якого зробили чемпіона. Я заберу в нього цей пояс, адже за рейтингом він до титулу чемпіона займав 16 чи 18 місце», – говорить Андрій Котельник.
Як зазначає боксер, рівень професіоналізму серед боксерів погіршився, і на 60 спортсменів припадає лише 4-5 чемпіонів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ