Слухай онлайн
Економіка

21 липня на Львівщині відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди землі

У середу, 21 липня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

 Пропоновані ділянки для  індивідуального садівництва розташовані:

- на території Підберізцівської ТГ (Верхньобілківська с. р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 19,28 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 9898,10 грн. Деталі за посиланням.

- на території Підберізцівської ТГ (Верхньобілківська с. р.) Львівського району. Площа ділянки – 8,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 4106,46 грн. Деталі за посиланням.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовані:

- на території Підберізцівської ТГ (Верхньобілківська с. р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 15,95 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 29530,28 грн. Деталі за посиланням.

- на території Підберізцівської ТГ (Верхньобілківська с. р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 3,45 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 6941,71 грн. Деталі за посиланням.

- на території Підберізцівської ТГ (Верхньобілківська с. р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 19,32 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 20762,78 грн. Деталі за посиланням.

- на території Підберізцівської ТГ (Верхньобілківська с. р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 20,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 21492,00 грн. Деталі за посиланням

- на території Підберізцівської ТГ (Верхньобілківська с. р.) Львівського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 14,64 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою – 15734,29 грн. Деталі за посиланням

"Купівля права оренди земельної ділянки через аукціони - це насамперед рівність всіх учасників, законність придбання права оренди, підготовленість земельних ділянок до використання, а для  громади - надходження додаткових коштів до місцевого бюджету", - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Місце проведення торгів: Львівська область, Львівський район, с. Підберізці, вул. Т. Шевченка, 27, а (приміщення Народного дому). Початок земельних торгів об 11:00 год.

Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 09:00 год до 10:40 год. 

Останній день прийому заяв – 15 липня до 16:30 год.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ