Слухай онлайн
Економіка

23 березня відкривається Центр водного відпочинку «Дельфін»

23 березня о 15.00 год. на вул. Трильовського, 12а відкривається Центр водного відпочинку «Дельфін». Після відкриття відбудуться змагання з плавання на Кубок Шувару серед дітей та показові виступи студентів. Медалі переможцям вручатиме учасниця Олімпійських ігор Тетяна Прудникова. Про це повідомили у прес-службі ТзОВ „Шувар”.
Перевагою новозбудованого басейну над іншими є автоматична комп’ютеризована система фільтрації та очищення води, постійний рух та підігрів води в басейні. Окрім того, у малому басейні спеціально для дітей вмонтовано  аерогідромасажну систему – гейзер.
У автоматичній комп’ютеризованій системі фільтрації та очищення води фільтруючим матеріалом є термічно оброблений кварцевий пісок, кварцевий гравій та гідроантрацит, використання яких гарантує ефективну фільтрацію води. Вся система фільтрації працює в автономному режимі, без втручання технічного персоналу, самостійно визначає рівень кислотності та забруднення і встановлює необхідний оптимальний баланс. Це й пояснює привабливий блакитно-прозорий колір води.
Скімер, донний злив та форсунки забезпечують постійний рух води в басейні. Басейн має хорошу тепло та гідроізоляційні властивості. Для підігріву води в басейні використовуються водо-водяні нагрівачі, в яких відбувається теплообмін між технічною водою від котла та водою з басейну. Нагрівачі комплектуються блоком автоматики, яка контролює роботу фільтраційної установки та температуру води в басейні.
 В малому басейні спеціально для дітей вмонтовано  аерогідромасажну систему. В повітряному донному гейзері за допомогою компресора через плитку для підлоги з отворами подається стиснене повітря, завдяки повітряним булькам створюється інтенсивний гідромасажний ефект.
 За допомогою комп’ютеризованої системи осушування та вентиляції повітря в басейні створено мікроклімат, який дозволяє підтримувати оптимальний для занять температурний режим та запобігає утворенню водяної пари, особливо шкідливої для стін та стелі приміщення.
Довжина басейну відповідає стандарту і становить 25 х 8,5 м, на яких розташовані 3 плавальні доріжки шириною 2,6 м, температура води 26-28 С0, розміри дитячого басейну становлять 10 х 6 м температура води 28-30 С0, температура повітря 28-32 С0, відносна вологість 60%.
 В подальшому в нашому центрі водного відпочинку планується відкриття: фінської сауни, тренажерного залу, вітамінного бару, джакузі, солярію, косметичного кабінету, стоматології, перукарні та масажного салону. Продаються разові та місячні абонементи.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...