Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

24-26 жовтня на Львівщині вперше в нашій державі проходитиме «Ралі карет швидкої меддопомоги»

24-26 жовтня на Львівщині проходитиме «Ралі карет швидкої меддопомоги», — повідомив сьогодні, 27 вересня, на колегії обласного управління охорони здоров’я головний лікар Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Борис Єльяшевський. Подібний захід, за його словами, відбувається вперше не тільки на Львівщині, але й загалом по Україні.

 За час ралі карети швидкої допомоги здолають близько 150 км мальовничою місцевістю українських Гологорів серед старовинних замків „Золотої Підкови України". Програма ралі включає такі етапи: орієнтування на місцевості та проходження контрольних відміток на час, дотримуючись правил дорожнього руху, який відбуватиметься у Львові; два етапи орієнтування на місцевості, які включають по два клінічних завдання з оцінкою безпеки медперсоналу, діагностики, тактики, стратегії та якості надання дошпитальної медичної допомоги, які відбуватимуться у Бібрці та Свіржі; етап оцінки водійської майстерності, а також етап дотримання правил проведення серцево-легенової реанімації за стандартами Європейської асоціації невідкладної медицини. Закінчиться ж ралі урочистим парадом карет швидкої допомоги площею Ринок.
 Проведення такого заходу має на меті підвищення рейтингу професії працівника медицини невідкладних станів, демонстрацію можливостей та оснащення служби екстреної та невідкладної медичної допомоги.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...