28 одиниць зброї вкрадено чи втрачено на Львівщині від початку цього року
Слухай онлайн
Cуспільство

28 одиниць зброї вкрадено чи втрачено на Львівщині від початку цього року

28 одиниць зброї вкрадено чи втрачено на Львівщині від початку 2006 року — повідомив «Гал-info» начальник відділу дозвільної системи та ліцензування Управління громадської безпеки УМВСУ у Львівській області Володимир Цікало. Зокрема, це 2 одиниці нарізної зброї, 8 одиниць спецзасобів для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, та по 9 одиниць гладкоствольної зброї і газових пістолетів.

 Розшукати ж і повернути власнику, за словами Володимира Цікала, вдалося наразі лише дві одиниці зброї.
 «Розшукати викрадену зброю дуже важко, адже злодії збивають з неї номери і переважно продають через треті руки. Щоправда, зареєструвати викрадену збою вже неможливо. Її виставляють в розшук і коли хтось в будь-якому куточку України і навіть СНД намагається поставити таку зброю на облік за єдиною базою реєстрації збої, яка є в нашій державі, правоохоронці одразу ж можуть встановити, що ця зброя крадена», — говорить Володимир Цікало.
 Найчастіше, як зазначив правоохоронець, зброю викрадають з приватних помешкань, навіть попри те, що зберігається вона обов’язково в сейфі. Натомість втрачають, тобто гублять, зброю її власники в більшості випадків на полюванні.
 «Дуже часто мисливці через власну необережність чи то гублять зброю, чи ж, скажімо, топлять її у воді. Наприклад, минулого серпня на озері в Ходорові четверо мисливців необережно поводилися у човні і перевернулися. Крім того, що вони втратили свою зброю, одна людина у цьому нещасному випадку загинула. В січні ж цього року в селі Жовтанці Кам’янко-Бузького району мисливець, повертаючись додому у нетверезому стані, загубив свою зброю в лісі. Й таких випадків є дуже багато, навіть трапляється, що мисливці під час полювання ранять один одного. Так, минулого літа на озері ВАТ «Львівський облрибкомбінат» на Жидачівщині під час полювання один львів’янин отримав вогнепальне поранення у живіт, — розповідає Володимир Цікало. — З 12 серпня відкривається сезон полювання на пернату дичину, тому правоохоронні органи закликають мисливців бути уважними і обережними на полюванні».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...