Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

31 травня стартує довгострокова загальноукраїнська програма з популяризації читання «Книгоманія»

Львівська громадська організація „Форум видавців” розпочинає довгострокову загальноукраїнську програму з популяризації читання „Книгоманія”. Старт “Книгоманії” дасть Дитячий книжковий ярмарок, який відбудеться з 31 травня по 3 червня в Києві.
За чотири дні ярмарку відбудеться близько 40 цікавих літературних акцій. Зокрема, “Школа книгоманії”. Це  майстер-класи про те, як писати, читати та малювати книжки, які  проведуть найвідоміші автори та художники, серед них львівська поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, публіцист, головний редактор “Видавництва Старого Лева” - Мар’яна Савка. Львів на  Дитячому книжковому ярмарку представлятиме видавництво „Кальварія”  і „Видавництво Старого Лева”.
Вперше в Україні про готовність стати обличчями кампанії та сприяти популяризації читання заявили відомі люди, надзвичайно популярні серед молоді. Зокрема, Святослав Вакарчук заявляє про свою готовність  прислужитися книжці і бачить свою участь не тільки в одноразовій акції. А Руслана Лижичко і Ані Лорак  вже є обличчями дитячих книжкових проектів, здійснених українськими видавцями. 
Про це повідомила „Гал-info”  виконавчий  директор ГО “Форум видавців” Катерина Шевченко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...