Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

400 тисяч гривень виділено з Держбюджету на відселення мешканців з двох квартир і проведення реконструкції музею Соломії Крушельницької

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, до 750-річчя Львова з Держбюджету України виділено 400 тис. грн на відселення мешканців двох квартир, і на реконструкцію музею Соломії Крушельницької у м. Львові — повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
До цього часу музей займав тільки другий поверх у колишньому приватному будинку видатної співачки. З цих грошей 250 тис. грн вкладено в нове будівництво –—закуплено квартири і відселено мешканців двох квартир, що на першому поверсі музею. Ще 150 тис. грн виділено на ремонт однієї з відселених квартир на першому поверсі та на ремонт підвальних приміщень. Тут планується розмістити фондосховище та службові приміщення, зокрема, для адміністрації музею, наукових працівників, майстерню, складські приміщення.
Кожного року на День Незалежності в музеї проводиться День родини Соломії Крушельницької. Це свято збирає людей різних гілок розгалуженого дерева родини, часто не знайомих між собою. Цього року організатори свята вирішили провести його на виїзді, у одному з мальовничих куточків Львівщини.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ