Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Культура

4-7 березня у Львові святкують Шопена. Програма

4-7 березня у Львівській філармонії відбудеться святкування року Фридерика Шопена. Спільно з Польським Інститутом в Києві та Інститутом Адама Міцкевича у концертному залі ім. С. Людкевича буде проведено серію концертів за участі блискучих українських та польських піаністів: Етелли Чуприк (Львів), Олександри Зайцевої (Київ), Яна Кшиштофа Броя (Польща) та Романа Реваковича (Польща), які виконуватимуть віртуозні твори музичного генія.

Відзначення року Шопена в Україні розпочнеться зі Львова, де, за словами диригента Романа Реваковича, концерти будуть найбільш грандіозними. Далі музика Шопена почергово зазвучить у Чернігові, Донецьку та Дніпропетровську. «Шопен об’єднає ці міста. У цьому є певна символіка єднання різних культур», – додав Роман Ревакович під час нинішньої, 4 березня, прес-конференції у Львові.

Диригент також висловив сподівання, що з музикою Шопена познайомляться більше людей. «Святкування круглих дат – це додаткова можливість звернути увагу на мистецтво. А Шопена святкує увесь музичний світ. Тому завдання всіх, хто несе культуру, залучити до цього щобільше людей, які ще вчора були осторонь процесу. Тоді світ стане краще і буде легше жити», – вважає Ревакович.

Програма святкових концертів у Львові:

4 березня, четвер, 18:00

Фортепіанний речиталь Олександри Зайцевої (Україна)

Скерцо

5 березня, п’ятниця, 18:00

Фортепіанний речиталь Яна Кшиштофа Броя (Польща)

Балади, ноктюрни, прелюдії

6 березня, субота, 18:00

Фортепіанний речиталь Етелли Чуприк (Україна)

Вальси, етюди, мазурки

7 березня, неділя, 18:00

Етелла Чуприк - Анданте Спіанато і Великий полонез

Олександра Зайцева - Концерт f-moll

Ян Кшиштоф Броя - Концерт e-moll

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Диригент – Роман Ревакович (Польща)

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...