Слухай онлайн
Економіка

48 безробітних Сихівського району скористалися одноразовою виплатою допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльністі

У 2005 році 48 безробітних, котрим надавалися соціальні послуги у Сихівському районному центрі занятості м. Львова, скористалися одноразовою виплатою допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльністі.
Нині вони працюють у різних сферах, зокрема, займаються торгівлею, виконанням будівельних і ремонтних робіт, надають перукарські послуги, здійснюють дрібний ремонт, роблять  лікувальний масаж. Для тих, хто зацікавився підприємницькою діяльністю, у центрі зайнятості систематично проводять тематичні семінари. Їх відвідувачів, передусім, інформують про порядок надання одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності, допомагають визначитися із бізнес-ідеєю та скласти бізнес-план, дають корисні поради, як уникнути типових помилок у бізнесовій діяльності тощо. Про це повідомила директор Сихівського районного центру зайнятості м. Львова Євгенія Ваврін.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ